ru lv
Skatīt karti

Latviešu valodas kursi Rīgā

Par mums › Raksti › Latviešu valodas kursi Rīgā

Svešvalodu apgūšana vienmēr mums paver durvis uz jaunu pasauli, tas ir kā sava veida ceļojums, iepazīšanās ar citas zemes vēsturi un kultūru, piesaiste citai mentalitātei. Apgūstot valodu, kurā runā citi ļaudis, mēs sevī atklājam pilnīgi citādu savas personības daļu, un, bez tam nereti gadās, ka pat dzimtās valodas padziļināta apguve atklāj mums daudz jauna un neizpētīta.

Vai jūs zināt latviešu valodu?

Skola «Realproff» piedāvā visiem interesentiem apmeklēt latviešu valodas kursus Rīgā, kuri pašlaik ir diezgan pieprasīti dažādās darbības jomās. Mūsu piedāvāta latviešu valodas apmācība un kursi ir paredzēti tiem, kuri tikai sākuši apgūt valodu un rakstību, kuri apgūst latviešu kultūras ābeci, kuriem nav iepriekšējas sagatavotības, pat elementāru valodas zināšanu, kā arī tiem, kuri jau zina valodu, bet vēlas papildināt jau iegūtās zināšanas.

Latviešu valodas mācības process norit viegli un nepiespiesti, tiešas saskarsmes formā, nelielās cilvēku grupās. Pasniedzēji, kuru laika gaitā gūtā pieredze ir ļoti bagātīga, spēj savas nodarbības vērst par interesantām un aizraujošām, izmantojot plašu audio- un video materiālu, tāpēc lielākā informācijas daļa klausītājiem ir labi pieejama un izprotama.

Mūsu latviešu valodas kursi Rīgā norit vairākos posmos. Pirmajās nodarbībās kursu apmeklētāji tiek iepazīstināti ar latviešu valodu kā tādu, kā arī ar gramatikas un fonētikas pamatiem. Pēc tam klausītāji mācās latviešu valodu uztvert ar dzirdi, šim nolūkam izmantojot speciālas konkrētu dzīves situāciju modelēšanas programmas, tās interpretējot latviešu valodā. Šo programmu vairākkārtēja pielietošana visā apmācības kursa laikā nodrošina latviešu valodas frāžu un izteicienu vieglāku iegaumēšanu. Tāpēc, apmeklējot mūsu latviešu valodas kursus, jūs iemācīsieties rezervēt numuru viesnīcā, pasūtīt kafiju restorānā, uzzināsiet, kā pastāstīs ārstam par savu veselības stāvokli, un pat iemācīsieties gatavot nacionālos ēdienus. Katrs nākamais latviešu valodas apmācības posms sākas ar iepriekšējā materiāla atkārtojumu un aptver jaunas tēmas.

Bez visa jau minētā latviešu valodas kursi Rīgā ietver arī praktiska rakstura zināšanas, uz kuru pamata balstītas Latvijas dzīves īpatnības un tradīcijas, kas ir ļoti svarīgi tiem, kuri vēlas apmeklēt mūsu valsti, un tiem, kuri jau šeit dzīvo.

Pieteikties mācībām latviešu valodas kursos

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff