ru lv
Skatīt karti

Mācību programmas

Valodu skola › Mācību programmas

Tematiskā grupa: Mācību programmas (atgriezties)

Latvija ir iekļauta Eiropas Savienības valstu sastāvā, kur ieņem nozīmīgu stāvokli. Arī Jūs varat tai pievienoties, pat ja neesat dzimis mūsu valstī vai Eiropas Savienības teritorijā. Latvijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sniedz iespēju uzturēšanās atļaujas saņemšanai vai Eiropas Savienības iedzīvotāja statusa iegūšanai, taču šim nolūkam ir jāizpilda virkne nosacījumu – no kuriem viens ir Latvijas valsts valodas A2 kategorijas (vai augstākas) zināšanu iegūšana.
Pašlaik Latvijā tiek iemīti ļoti daudzi iespēju ceļi, aiz kuru horizontiem slēpjas lielas perspektīvas. Tomēr daudziem amatiem mūsu valstī ir nepieciešams dokumentāls apliecinājums latviešu valodas zināšanām. Valsts valoda ir nozīmīga mūsu sabiedrībā, tāpēc, ja Jūs vēl neesat saņēmuši kategoriju A1-2, B1-2 vai С1-2, Jums jāpiesakās latviešu valodas kursiem Rīgā SIA «Real Proff». Mūsu latviešu valodas kursi Rīgā ir pieejami visiem. Jūs pārvaldāt tikai daļēji valsts valodu, bet varat to apgūt daudz augstākā līmenī!
Šodien Latvijas iedzīvotāju sarunvalodā aizvien vairāk tiek lietota latviešu valoda. Latviešu valoda – tā ir mūsu valsts valoda, viena no 23 Eiropas Savienības valodām. Latviešu valodā iznāk periodiskie izdevumi, tiek iespiesti žurnāli, uzņemtas filmas un televīzijas pārraides, tādā veidā to padarot par svarīgu sabiedriskās dzīves daļu. Bet cik labi Jūs pārzināt Latvijas valsts valodu?

Pieteikties mācībām latviešu valodas kursos

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff