ru lv
Skatīt karti

Mācību programmas

Valodu skola › Mācību programmas › Latviešu valoda atbraucējiem

Latviešu valoda atbraucējiem

Publicēts: 25. novembris 2011     |     Tematiskā grupa: Mācību programmas

Latvija ir iekļauta Eiropas Savienības valstu sastāvā, kur ieņem nozīmīgu stāvokli. Arī Jūs varat tai pievienoties, pat ja neesat dzimis mūsu valstī vai Eiropas Savienības teritorijā. Latvijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sniedz iespēju uzturēšanās atļaujas saņemšanai vai Eiropas Savienības iedzīvotāja statusa iegūšanai, taču šim nolūkam ir jāizpilda virkne nosacījumu – no kuriem viens ir Latvijas valsts valodas A2 kategorijas (vai augstākas) zināšanu iegūšana.

Latviešu valodas apguve bez problēmām, - pastāv taču valodu centrs SIA «Real Proff»! Latviešu valodas kursi Rīgā – šeit var pieteikties jebkurš interesents. Valodas pamācības grupu veidošana pastāvīgas dzīves vietas Latvijā vai Eiropas Savienības iedzīvotāja statusa iegūšanai noris regulāri. Latviešu valodas prasmju apguve notiek pēc programmām, ko apstiprinājis Valsts valodu centrs, veicot vairāku līmeņu zināšanu kontroli un nodrošinot atbilstošu sagatavošanu eksāmenu nokārtošanai.

Vēršoties valodu skolā SIA «Real Proff», Jūs varat būt droši par iegūto zināšanu kvalitāti. Šeit Jūs varat apgūt latviešu valodu un nokārtot A2 kategorijas eksāmenu prestiža celšanai, kā arī iegūt kategorijas A1, B1-2 vai С1-2.

Latviešu valodas kursi Rīgā - zvaniet tūlīt pa tālruni 67331565 un piesakieties SIA «Real Proff»!

Nepieciešamības gadījumā mēs noformēsim izziņu par latviešu valodas kursu apmeklējumu iesniegšanai darba vietā vai citā attiecīgajā instancē.

Atgriezties


Ieslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff