ru lv
Skatīt karti

Mācību programmas

Valodu skola › Mācību programmas › Latviešu valoda bez saskarsmes

Latviešu valoda bez saskarsmes

Publicēts: 24. novembris 2011     |     Tematiskā grupa: Mācību programmas

Šodien Latvijas iedzīvotāju sarunvalodā aizvien vairāk tiek lietota latviešu valoda. Latviešu valoda – tā ir mūsu valsts valoda, viena no 23 Eiropas Savienības valodām. Latviešu valodā iznāk periodiskie izdevumi, tiek iespiesti žurnāli, uzņemtas filmas un televīzijas pārraides, tādā veidā to padarot par svarīgu sabiedriskās dzīves daļu. Bet cik labi Jūs pārzināt Latvijas valsts valodu?

Ja Jūs vēlaties pievienoties nacionālās kultūras vērtībām un apgūt latviešu valodu labā līmenī, SIA «Real Proff» ir Jūsu rīcībā! Mūsu valodu skola palīdzēs Jums apgūt šo valodu, padarot valodas apmācības procesu vienkāršu un pieejamu. Mūsu valodu centrs – šeit strādā pieredzējuši pasniedzēji ar ilggadēju darba stāžu, kuri savā darbā izmanto individuālu metodiku, tādēļ latviešu valoda un gramatika tiek apmācīta profesionāli augstā līmenī.

SIA «Real Proff» par pamatu tiek izmantotas latviešu valodas mācību programmas, ko apstiprinājis Valsts valodu centrs. Jūs varat būt droši, ka mūsu valodu kursi ir kvalitatīvi!

Kad latviešu valodas kursu pabeigsiet, mēs Jums piedāvāsim pārbaudīt savu iegūto zināšanu līmeni (latviešu valodas prasmes pārbaudes eksāmens), izmantojot diagnostikas materiālus, ko izstrādājis valodu centrs un piedaloties Valsts valodu centra eksaminētājiem.

Pēc tam Jūs varat kārtot valsts eksāmenu attiecīgajam latviešu valodas zināšanu līmenim SIA «Real Proff» vai valodu centrā.

Uzziniet vairāk par valodu kursiem Rīgā, zvanot pa tālruņa numuru 67331565!

AtgrieztiesPieteikties mācībām latviešu valodas kursos

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff