ru lv
Skatīt karti

Mācību programmas

Valodu skola › Mācību programmas › Latviešu valoda karjeras izaugsmes iespējām

Latviešu valoda karjeras izaugsmes iespējām

Publicēts: 25. novembris 2011     |     Tematiskā grupa: Mācību programmas

Pašlaik Latvijā tiek ieti ļoti daudzi iespēju ceļi, aiz kuru horizontiem slēpjas lielas perspektīvas. Tomēr daudziem amatiem mūsu valstī ir nepieciešams dokumentāls apliecinājums latviešu valodas zināšanām. Valsts valoda ir nozīmīga mūsu sabiedrībā, tāpēc, ja Jūs vēl neesat saņēmuši kategoriju A1-2, B1-2 vai С1-2, Jums jāpiesakās latviešu valodas kursiem Rīgā SIA «Real Proff». Mūsu latviešu valodas kursi Rīgā ir pieejami visiem. Jūs pārvaldāt tikai daļēji valsts valodu, bet varat to apgūt daudz augstākā līmenī!

Valodu centrs SIA «Real Proff» formē mācību grupas atkarībā no latviešu valodas zināšanu līmeņa. Latviešu valodas kursi iekļauj programmas, kuras ir sastādītas tā, lai pēc mācību beigšanas Jūs spētu veiksmīgi nokārtot eksāmenu atbilstoši latviešu valodas kategorijas A1-2, B1-2 vai С1-2 zināšanām.

Latviešu valodas kursu mācību programmu ir apstiprinājis Valsts valodu centrs, tāpēc Jūs varat būt droši par iegūto zināšanu augsto kvalitātes līmeni. Kad latviešu valodas kursi būs pabeigti, mēs veiksim Jūsu zināšanu kompleksu pārbaudi un piedāvāsim nokārtot eksāmenu kategorijas (A1-2, B1-2 vai С1-2) iegūšanai uz vietas.

Latviešu valodas kursi Rīgā - uzziniet vairāk, zvanot uz SIA “Real Proff” tālruņa numuru 67331565!

AtgrieztiesPieteikties mācībām latviešu valodas kursos

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff