ru lv
Skatīt karti

Ceļu satiksmes noteikumi — katra autovadītāja zināšanu pamats

Par mums › Raksti › Ceļu satiksmes noteikumi — katra autovadītāja zināšanu pamats

Kā zināms, lai iegūtu autovadītāja tiesības, ir jānokārto eksāmeni, kas apliecina nākamā autovadītāja speciālās zināšanas (ceļu satiksmes noteikumi), iemaņas (vadīšanas prakse), un viņa gatavību stāties ceļu kustības dalībnieku rindās. Lielākās topošo autovadītāju daļas galvenā motivācija balstīta uz vēlmi pēc iespējas ātrāk apgūt automobiļa vadīšanas prasmi, iegūt vadītāja tiesības un visbeidzot kļūt par pilnvērtīgu ceļu satiksmes kustības dalībnieku. Pie kam apgūstamā kursa teorētiskā daļa ir obligāta, bet ne vienmēr šķiet interesanta. Taču tās svarīgums nav nekādā ziņā noliedzams. Mūsu autoskola Rīgā piedāvā zināšanu apguves kursus, kas paredzēti tam, lai topošie autovadītāji pavadītu auditorijā tieši tik ilgu laiku, cik tas ir nepieciešams, lai pilnībā apgūtu teoriju – ceļu satiksmes noteikumus. Un ne stundu mazāk.

Autoskolas “Realproff” pieredzējušie speciālisti augsti novērtē teorētisko zināšanu svarīgumu, kas tiek ietvertas mācību plānā tiem, kuri vēlas iegūt A, B, C kategorijas tiesības. Ceļu satiksmes noteikumu apguve ir vajadzīga ne tikai veiksmīgai eksāmena teorētiskās daļas nokārtošanai, bet arī tam, lai kļūtu pat atbildīgu autovadītāju, kurš vienmēr atceras par savu, citu ceļu satiksmes dalībnieku un gājēju drošību. Mūsu pasniedzēji praktizē individuālu pieeju attiecībā uz katru mācību apguvēju, pielieto mācību metodiku, kas paredzēta nevis vispārīgai teorētiskā materiāla aplūkošanai, bet tā mērķtiecīgam un saprotamam izklāstam. Talantīgs pasniedzējs – tas nav vienkārši lektors, bet arī uzmanīgs psihologs, kura darba pamatā ir ne tikai auditorijas uzmanības piesaistīšana, bet arī pilnvērtīgs mācību vielas skaidrojums, rūpējoties par to, lai ikviens kursu apmeklētājs gūtu pilnīgu izpratni par dzirdēto.

Lai ceļu satiksmes noteikumi tiktu labāk apgūti, mūsu autoskola Rīgā savā apmācības praksē pielieto šādu metodiku:

  • situācijas modelēšana, kura ietver ceļu satiksmes noteikumus (katrā nodaļā un apakšpunktā);
  • visu ceļu satiksmes dalībnieku rīcības uzskatāmi detalizēts izklāsts, to kopīgi apspriežot;
  • topošie autovadītāji pasniedzēju mudināti veic konkrētu ceļu satiksmes situāciju analīzi,
  • izdarot patstāvīgus secinājumus, ka jārīkojas ir tā un nevis savādāk.

Šāda pieeja mācību vielas apguves procesā garantē teicamu mācību materiāla apguvi, kā rezultātā tiek sagatavoti nevis vienkārši autovadītāji, bet gan atbildīgi, par sevi un savu rīcību uz ceļa pārliecināti ceļu satiksmes dalībnieki. Saņemot vadītāja tiesības (tās var būt A, B, un C kategorijas vadītāja tiesības) mūsu autoskolā, katrs jaunais autovadītājs iegūst ne tikai labas zināšanas ceļu satiksmes noteikumu jomā, bet arī to dziļu izpratni.

 

Mēs esam priecīgi paziņot, ka RealProff autoskola atvēra filiāli Bauskā, tāpēc tāgād mēs varam piedāvāt Jums vadīšanas apmācības ne tikai Rīgā, bet arī Bauskā!

Pieteikties mācībām autoskolā

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Mācību grupa
Kategorija            
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff