ru lv
Skatīt karti

Kas ir profesionāli autovadītāji?

Par mums › Raksti › Kas ir profesionāli autovadītāji?

Automobiļa vadīšana lielpilsētās vienmēr ir saistīta ar visdažādākajiem riskiem, kuru dēļ autovadītājiem ir maksimāli jākoncentrē sava uzmanība uz ceļiem. Šāds emocionāls sasprindzinājums bieži saistīts ar nopietniem nervu satricinājumiem, kas ietekmē vispārējo veselības stāvokli.

Taču profesionāli vadītāji dažādos apstākļos jūtās diezgan mierīgi. Jo viens no galvenajiem autoskolas uzdevumiem, sagatavojot šīs kategorijas ceļu satiksmes kustības jaunos dalībniekus, ir speciālu paņēmienu izstrādāšana, lai nodrošinātu psiholoģisku stabilitāti vadītājiem, atrodoties pie automobiļa stūres. Bez tam tiek apgūti dažādi vadīšanas paņēmieni atkarībā no iespējamām situācijām uz ceļa un jūsu transporta līdzekļa. Šādi cilvēki ir apguvuši dažāda tipa un kategoriju auto vadīšanas māku (С, С1, CE, D, D1, DE kategorijas vadītāja apliecība). Vadīšanas apmācību nobeigumā tiek izsniegts sertifikāts ar 95. kodu, kas nodrošina vadītāju pat ar iespēju veikt starptautiskus lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumus ar transporta līdzekļiem. Pēc šāda dokumenta saņemšanas ir nepieciešami vienīgi kvalifikācijas celšanas kursi reizi piecos gados. Galvenais, ka šādi cilvēki spēj pareizi reaģēt pie situācijas, kas saistīta ar paaugstinātu emocionālo spriedzi, un spēj īsā laikā rast pareizo izeju no šādiem apstākļiem. Pie kam nepatīkami starpgadījumi uz ceļa nesagādā viņiem grūtības turpināt braucienu.

Ko nozīmē sertifikāts ar 95. kodu?

Šādu autovadītāju sagatavošana ļoti atšķiras no tradicionālajās pamata iemaņu apguves, ko parasti nodrošina parasta autoskola. Lielākajai autovadītāju daļai ir vienīgi B vai C kategorijas vadītāja apliecība, kas nepieciešama darbam vai personīgā automobiļa vadīšanai.

Profesionālu braucēju sagatavošanas īpatnībām piemīt šādas atšķirības:

  • Tiek apgūti automobiļa uzbūves mehānismi,
  • Instruktors ir profesionāls vadītājs, kurš sagatavots apmācīšanai,
  • Tiek izstrādāti ātras reaģēšanas mehānismi nestandarta ceļu apstākļiem,
  • Tiek apgūtas visu transporta līdzekļu kategoriju vadīšanas prasmes, kā arī atsevišķi automobiļa konstruktīvie elementi,
  • Nodarbības noris gan pie speciāliem trenažieriem, gan arī uz dažādas sarežģītības ceļu klājumiem,
  • Cilvēks apgūst braukšanas iemaņas ekstremālos apstākļos u.c.

Tādā veidā profesionāla vadītāja apliecība kalpo par drošības garantiju. Tā atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem.

 

Gribam piebilst, ka autoskola Realproff arī piedāvā tramvaja vadīšanas apmācības un pēc TRAM kategorijas vadītāja apliecības saņemšanas visiem būs piedāvātas darbavietas!

Pieteikties mācībām autoskolā

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Mācību grupa
Kategorija            
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff