ru lv
Skatīt karti

Valodas kursi Rīgā – profesionāla valsts valodas apguve

Par mums › Raksti › Valodas kursi Rīgā – profesionāla valsts valodas apguve

Ja agrāk vairāku valodu zināšanas tika uzskatītas par kaut ko sevišķu, tad šodien situācija ir kardināli mainījusies. Pie kam šāda tendence ir raksturīga lielākajā pasaules valstu daļā. Pašlaik prasme sazināties vairākās valodās ir kļuvusi par dzīves nepieciešamību. Piemēram, Krievijas uzņēmējs ir nolēmis doties uz Latviju ar mērķi apspriest svarīgus kopīga biznesa jautājumus ar ārzemju partneriem. Ar krievu valodas pārzināšanu būs nepietiekami, vēlams ir zināt latviešu valodu. Šādus līdzīgus piemērus var minēt ļoti daudz, tieši šāda iemesla dēļ daudzi apmeklē speciālus valodu kursus neatkarīgi no valsts, kurā atrodas.

Kāpēc valodas kursi Rīgā ir tik populāri?

Un tā, uz brīdi iedomāsimies, ka jūs – ārzemju pilsonis, kurš kādu zināmu iemeslu dēļ sācis dzīvot Rīgā. Jums noteikti ir jāapmeklē valsts valodas kursi, kurus pasniedz augsti kvalificēti speciālisti. Šādās nodarbībās var būtiski uzlabot savas zināšanas arī citās valodās. Ko tas dos? Jūs jautāsiet.

  • Iespēju sameklēt patiešām interesantu un labi atalgotu darbu.
  • Karjeras celšana vai būtisku prēmiju saņemšana pēc savstarpējām pārrunām ar ārzemju kolēģiem, partneriem, klientiem.
  • Valodas kursi arī piešķir pārliecību rītdienai un ievērojami paplašina cilvēka saskarsmes pasauli.

Prakse liecina, ka valodas kursus Rīgā apmeklē ļoti dažāda auditorija: pirmkārt, tie ir cilvēki, kuri sāk apgūt valodu no nulles, bet iespējams, vienkārši uzlabo savas zināšanas, otrkārt, skolēni un studenti, kuri mācās pēc speciālām programmām; treškārt, atsevišķu kompāniju darbinieki, kuri apmeklē valsts valodas kursus pēc savas priekšniecības ieteikumiem, piemēram, ar mērķi paaugstināt savu kvalifikāciju.

Praktiski visi valodas kursi Rīgā pirmajā sadarbības stadijā piedāvā saviem potenciālajiem apmeklētājiem speciālu konsultāciju-pārrunas, kur tiks noskaidrots jau esošais zināšanu līmenis. Pašlaik valodas kursi Rīgā piedāvā apmācības bez maksas, kuras nepatērēs arī daudz brīvā laika. Tiem, kuri vēlas apgūt latviešu valodu vai kādu citu valodu, izglītības procesam ir jāsagādā prieks, pārliecība par savām spējām. Valodu apguvei ir jāsagādā gandarījums, jo šādā gadījumā gūt vēlamos rezultātus būs vienkāršāk.

Pieteikties mācībām latviešu valodas kursos

Vārds *
Uzvārds *
Tālr. *
E-pasts
Piezīmes
Drošības kods *
Kā uzzinājāt par mumsIeslēdz zaļo gaismu saviem plāniem! / Real Proff